AKCJA:

Jak minister Ziobro komornika za źle wykonaną eksmisję zawiesił
niedziela, 21 lutego 2016 23:16

PiS kreuje się na partię ludzi uciśnionych, najsłabszych, poszkodowanych przez los. Co nie dziwi ma tak, jak PO ma za nic problemy ludzi eksmitowanych na bruk, którzy podczas tego procederu nie tylko tracą mieszkanie, dach nad głową, mogą też i tracą swoje rzeczy raz na zawsze.

Więcej…
 
Jak komuchy kazały stolicę Polakom odbudowywać
niedziela, 17 stycznia 2016 20:36

Dziś mija 71 lat od wyzwolenia Warszawy, a dokładnie lewobrzeżnej części miasta. Wiele wskazywało na to, że miasto w styczniu 1945 roku jest już historią i nigdy nie wróci do niego życie. Jednak stało się inaczej i ludzie wrócili do kupy gruzu na lewym brzegu Wisły. Odbudowali to miasto wspólnym wysiłkiem. Nikt ich do tego nie zmuszał.

Więcej…
 
Możecie zamieszkać w IPN-ie
niedziela, 03 stycznia 2016 13:18

 

 

PiS nie jest i nie będzie zainteresowany zaspokojeniem głodu mieszkaniowego w Polsce, a miasta takie, jak Poznań czy Warszawa będą dalej sceną dzikich reprywatyzacji. Chociaż zarówno prezydent Andrzej Duda, jak sami posłowie obecnie rządzącej partii zapewniali, że zajmą się zaraz po wyborach kwestiami dla społeczeństwa najważniejszymi, w tym mieszkaniówką, mamy festiwal przepychanek z opozycją o trybunał, media publiczne i lustrację, czekać jeszcze będzie chwilę, a wypłynie kwestia katastrofy smoleńskiej.

Więcej…
 
Zabetonować Ursynów na amen
wtorek, 22 grudnia 2015 09:39

U zbiegu ulic Indiry Gandhi i Jana Rosoła rozpościera się przestrzeń niezabetonowana, której centralnym miejscem jest górka sporych rozmiarów. Wokół niej wznoszą się 35-letnie bloki przy ulicy Szolc – Rogozińskiego i Marii Grzegorzewskiej. Mieszkańcy tych bloków postanowili oprotestować działania zmierzające do zabudowy przez dewelopera jednej z ostatnich zielonych przestrzeni na warszawskim Ursynowie. O to, co w apelu zawieszonym na wejściu do klatek bloków mieszkalnych przy ulicy Szolc – Rogozińskiego i Marii Grzegorzewskiej czytamy:

Więcej…
 
Ten pożar to oskarżenie
piątek, 20 listopada 2015 11:39

 

W niedzielę 15 listopada wieczorem w Warszawie płonęła zabytkowa kamienica. Niby nic, „kolejny pożar, zasługujący jedynie na wzmiankę w serwisie lokalnym”, można powiedzieć. Nieprawda – ten pożar to oskarżenie, przejaw niszczenia miasta i zawłaszczania przestrzeni przez deweloperów oraz kamieniczników.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 30
Joomla SEO powered by JoomSEF

Polecamy

Lokatorzy
Lokatorzy
Lokatorzy
Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów
Inicjatywa Pracownicza
Lewica.pl
Lewicowo
Rozbrat
Alterkino.org
Przegląd Anarchistyczny

W galeriiKopiowanie za podaniem źródła i autora w całości i we fragmentach dozwolone.
Główny | Kampania | Artykuły | Sprawy | Prawo | Materiały | Przyłącz się | Wspomóż | Galeria | Kontakt | Linki

stat4u