AKCJA:

Polska rośnie w długach, a Polakom żyje się biednie
niedziela, 29 marca 2015 13:10

 

Dług wobec spółdzielni mieszkaniowych w Polsce z tytułu czynszu za mieszkanie rośnie, rośnie przy tym ogólne zadłużonych Polaków. Ta detencja niestety z roku na rok wzrasta, media informują, że większość nie płaci regularnie dwa, trzy miesiące, a reszta (większość) to notoryczni niepłacący czynszu oraz tradycyjnie nie mający kłopotów finansowych, jeżdżący po świecie oraz żyjący na koszt reszty członków spółdzielni „roszczeniowycy” i inne tego typu elementy.

Więcej…
 
Bez odpowiedzi
piątek, 27 lutego 2015 19:33

1 marca na Nabielaka 9 w Warszawie będzie zawsze taki sam, będzie dniem smutku i jednocześnie dniem hańby dla miasta, kraju oraz jego organów. Nie jest przesadą pisać o tym takimi słowami, już cztery lata mija, od kiedy nie żyje Jolanta Brzeska. Nie ma dziś wątpliwości, że została zamordowana, ale kto za tym stał i czemu to zrobiono mówi się głośno od 2011 roku, ale nikomu nie postawiono zarzutów. Policja oraz prokuratura zrobiły wszystko, aby przez pierwsze dni, tygodnie, miesiące sprawa stała w martwym punkcie.

Więcej…
 
„Eksmisja” młodości
wtorek, 03 lutego 2015 21:01

 

Nie tak dawno „Gazeta Wyborcza” słowami jednego ze swoich dziennikarzy nie kryła zdumienia, że większość młodych Polaków mieszka jeszcze ze swoimi rodzicami. Artykuł prezentował stronniczy wizerunek młodych w naszym kraju, jako niechcących porzucić swój miły kącik u rodziców i rozpocząć samodzielnie życie najlepiej z kredytem hipotecznym na 30 czy 40 lat.

Więcej…
 
Hotelik pani Dorotki
sobota, 27 grudnia 2014 10:29

Pani Dorotka ma dobre serce dla każdego, o jej „szlachetnej” działalności wiedzą wszyscy od najwyższych urzędników miejskich po osoby trafiające do miłego hoteliku przy ulicy Przeworskiej 1 na warszawskim Grochowie. Owymi osobami jest roszczeniowy margines, który jakimś niezrozumiałym dla naszego kapitalistycznie idealnego społeczeństwa nie może pogodzić się z myślą braku państwa socjalnego. Skoro nie mają na czynsz, no to niestety …. życie jest brutalne, nie ma zmiłuj. Spółdzielnie czy miasto nie są organizacjami charytatywnymi i trzeba płacić, chociażby pieniądze na czynsz trzeba było wydobyć z ziemi. Jeśli nie eksmisja i do widzenia!

Więcej…
 
OdNowa
sobota, 13 grudnia 2014 16:06

Kamienica przy Nowogrodzkiej 4 była przez trzy miesiące (IX-XII.2013 r.) miejscem, gdzie istniał skłot „OdNowa”. 11 grudnia ubiegłego roku, po 5.00 nad ranem w asyście ochrony oraz policji został zlikwidowany. Właścicielem nieruchomości, w której istniała „OdNowa” była hiszpańska firma „Restaura”. Była właścicielem, ale tylko rozpatrując to w aspekcie prawa własności. Tak naprawdę firmę nie interesował los porzuconej przez siebie zadłużonej posesji.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 28
Joomla SEO powered by JoomSEF

Polecamy

Lokatorzy
Lokatorzy
Lokatorzy
Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów
Inicjatywa Pracownicza
Lewica.pl
Lewicowo
Rozbrat
Alterkino.org
Przegląd Anarchistyczny

W galeriiKopiowanie za podaniem źródła i autora w całości i we fragmentach dozwolone.
Główny | Kampania | Artykuły | Sprawy | Prawo | Materiały | Przyłącz się | Wspomóż | Galeria | Kontakt | Linki

stat4u