AKCJA:

Minister Eksmisja
niedziela, 19 kwietnia 2015 18:34

Barbara Blida ma niewątpliwie ogromne zasługi w uczynieniu wielu Polaków bezdomnymi, dziadami, pozbawionych jakichkolwiek praw obywateli, a przede wszystkim do posiadania swoich czterech kątów.

Więcej…
 
Warszawscy kamienicznicy: Dzięki „frajerzy” za budowę Mariensztatu!
środa, 08 kwietnia 2015 18:40

Kamienica „Pod Łabędziem” została spalona w 1944 roku, odbudowano ją w latach 1948 – 1950, gdy w okolicy powstawało nowe osiedle mieszkalne Mariensztat. Wokół sprawy odzyskania kamienicy przy ulicy Mariensztat 9 w 2009 roku przez „spadkobierczynię” przedwojennych właścicieli, przewija się nazwisko jej pełnomocnika Andrzeja Muszyńskiego, który reprezentuje interesy Macieja Marcinkowskiego, najbogatszego handlarza roszczeniami w stolicy, będącego właścicielem kilku atrakcyjnych działek w mieście. Miasto stołeczne Warszawa nie pierwszy raz przed panem mec. Muszyńskim ustąpiło i odbudowaną wysiłkiem wielu ludzi z wojennej pożogi kamienicę „Pod Łabędziem” wraz z mieszkańcami, niczym wkładką mięsną, została oddana prywatnej właścicielce.

Więcej…
 
Polska rośnie w długach, a Polakom żyje się biednie
niedziela, 29 marca 2015 13:10

 

Dług wobec spółdzielni mieszkaniowych w Polsce z tytułu czynszu za mieszkanie rośnie, rośnie przy tym ogólne zadłużonych Polaków. Ta detencja niestety z roku na rok wzrasta, media informują, że większość nie płaci regularnie dwa, trzy miesiące, a reszta (większość) to notoryczni niepłacący czynszu oraz tradycyjnie nie mający kłopotów finansowych, jeżdżący po świecie oraz żyjący na koszt reszty członków spółdzielni „roszczeniowycy” i inne tego typu elementy.

Więcej…
 
Bez odpowiedzi
piątek, 27 lutego 2015 19:33

1 marca na Nabielaka 9 w Warszawie będzie zawsze taki sam, będzie dniem smutku i jednocześnie dniem hańby dla miasta, kraju oraz jego organów. Nie jest przesadą pisać o tym takimi słowami, już cztery lata mija, od kiedy nie żyje Jolanta Brzeska. Nie ma dziś wątpliwości, że została zamordowana, ale kto za tym stał i czemu to zrobiono mówi się głośno od 2011 roku, ale nikomu nie postawiono zarzutów. Policja oraz prokuratura zrobiły wszystko, aby przez pierwsze dni, tygodnie, miesiące sprawa stała w martwym punkcie.

Więcej…
 
„Eksmisja” młodości
wtorek, 03 lutego 2015 21:01

 

Nie tak dawno „Gazeta Wyborcza” słowami jednego ze swoich dziennikarzy nie kryła zdumienia, że większość młodych Polaków mieszka jeszcze ze swoimi rodzicami. Artykuł prezentował stronniczy wizerunek młodych w naszym kraju, jako niechcących porzucić swój miły kącik u rodziców i rozpocząć samodzielnie życie najlepiej z kredytem hipotecznym na 30 czy 40 lat.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 28
Joomla SEO powered by JoomSEF

Polecamy

Lokatorzy
Lokatorzy
Lokatorzy
Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów
Inicjatywa Pracownicza
Lewica.pl
Lewicowo
Rozbrat
Alterkino.org
Przegląd Anarchistyczny

W galeriiKopiowanie za podaniem źródła i autora w całości i we fragmentach dozwolone.
Główny | Kampania | Artykuły | Sprawy | Prawo | Materiały | Przyłącz się | Wspomóż | Galeria | Kontakt | Linki

stat4u