Jedzenie zamiast eksmisji – czyli lokatorska kuchnia samopomocowa!

Warszawa to nie jest miasto dla biedniejszych ludzi. Niskie płace, wysokie czynsze i koszty utrzymania mieszkań wpychają nas w ryzyko zadłużenia i sprawiają że musimy oszczędzać własnym zdrowiu, nie możemy wypocząć, zabrać dzieci na wakacje, czy nawet dobrze zjeść.

WSL na co dzień walczy o godne warunki życia. Nie możemy jednak czekać aż instytucje zmienią antyspołeczny kurs. Sami dla siebie chcemy być wzajemnym wsparciem. Dlatego ruszamy z lokatorską kuchnią samopomocową. Co tydzień organizujemy smaczne mini-benefity dla wsparcia konkretnej sprawy. Zasada jest prosta: 1. jeśli masz ‘pod górkę’, zgłaszasz się do nas, dołączasz do zespołu gotującego w daną sobotę. 2. Jeśli jesteś sympatykiem walk lokatorskich – przyjdź i zjedz pyszny obiad za co łaska w przyjaznej atmosferze. Każdy talerz to ‘cegiełka’ na wsparcie (po odliczeniu kwoty na garść produktów na następny obiad).

Zgłoś się do nas lub po prostu przyjdź na ciepły posiłek – zapraszamy co sobotę o 14:00. Na głodnego rewolucji nie będzie!

ps. jedzenie oczywiście wegańskie!